Nagihan Karadere şaşırttı!

Survivor'dan elendikten sonra kendini bakıma alan Nagihan Karadere, geçirdiği değişimle görenleri şaşkına çeviriyor.İşte yeni model Nagihan;

Eklenme Tarihi: 01 Eylül 2016

Survivor Nagihan Karadere'nin eşinin çırılçıplak mesajı olay yarattı. Nagihan Karadere kocasının bu çıplak mesajını kendisine para şantajı yapılınca öğrendi. Nagihan Karadere TV8 canlı yayınına çıktı ve eşi Uğur Gökçe'nin ihanetine dair konuştu. Şokta olan Nagihan ağlamaklı sesle olanları anlattı.

Nagihan Karadere'nin eşi Uğur Gökçe'nin söz konusu fotoğrafı bir kadına gönderdiği ortaya çıktı. Kadın da ona videolarını atmış. Bütün yazışmaları da tutan kadın ardından Nagihan'ın eşini tehdit etmeye başlamış.

NAGİHAN'IN NAMUSLU KOCASI Nagihan Karadere'nin eşinin bu çıplak fotoğrafı evlerinin banyosunda çektiği öne sürülüyor. Fotoğraflar sosyal medyaya 'Nagihan'ın namuslu kocası' yazısıyla servis edilince skandal patlak verdi.

NAGİHAN KARADERE AĞLADI İhaneti öğrenen Nagihan Karadere yıkıldı. Ağlayarak ihanete tepki veren Nagihan Karadere boşanıp boşanmamakta kararsız. Her ihtimalin gündemde olduğunu belirten Nagihan Karadere olayın detaylarını TV8 canlı yayınına çıkıp anlattı.