Müzik yapmayan müzik grubu Hepsi'de son durum

Şarkıcı Gülçin Ergül, son günlerde basında sıkça yer alan Hepsi grubunun tekrar bir araya geldikleri yönündeki haberlere yanıt verdi. Ergül, “Hepsi grubu hepimizin geçmişinin bir parçası. Barış sağladık ama müzik yapmak üzere vs. bir araya gelmedik. Olayların geldiği boyuta şaşırıyorum” dedi.

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2020

Türkiye'nin ilk kız müzik grubu 'Hepsi', 12 yıl aradan sonra barıştı. Eski grup üyesi Cemre Kemer'in açıklamalarının ardından Gülçin Ergül'den de bir açıklama geldi.

Gülçin Ergül, son gelişmelerle ilgili “Hepsi grubu olarak birlikte müzik adına bir çalışma yapmak konusunda kendi aramızda da konuşmadık. Hepsi grubu hepimizin geçmişinin bir parçası"

"Dinleyicilerimizin de aynı şekilde. Eski yıllarınıza olan özleminizi anlıyorum. Amacım tamamen negatif atışmaları, negatif enerji akışını durdurmaktı. Barış sağladık ama müzik yapmak üzere vs. bir araya gelmedik. Bu konuda kendi aramızda konuşmadık bile. Sürekli bir iletişim akışımız yok" diye konuştu.

Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programında konuyla ilgili olarak: “Eren’le sosyal medya üzerinden takipleştik ve husumetimizi sonlandırdık. Daha sonra Yasemin ile konuştuk. Hatta ben üçümüzün de husumetimizi sonlandırmamız gerektiğini dile getirdim. Bu konuda kimseye karşı negatif bir duygu beslemediğimi, hiç kimseyle sorunumun olmadığını ilettim" yanıtını vermişti.