Mustafa Üstündağ Hakkında Korkunç Tehdit İddiası: Ferdi Sancar'a Hakaret

Bodrum'da silahlı kavgaya karıştığı için gözaltına alınan Mustafa Üstündağ'ın, eski eşi Ecem Özkaya'nın 'Gönül Dağı' dizisindeki rol arkadaşı Ferdi Sancar'ı tehdit ettiği ileri sürüldü.

Eklenme Tarihi: 08 Mayıs 2021

Bodrum'da gerçekleşen otomobil yarışları sırasında silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ'ın, mahkemelik olduğu eski eşi Ecem Özkaya'nın dizideki partneri Ferdi Sancar'ı da geçtiğimiz aylarda tehdit ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

"O FOTOĞRAF KALKACAK, YANDIN OĞLUM SEN"
tv100'de ekrana gelen 'Magazin Hattı' programının haberine göre; Ferdi Sancar, 'Gönül Dağı' dizisinde 'Zahide' karakterine hayat veren rol arkadaşı Ecem Özkaya'yla sosyal medyadan bir fotoğrafını yayınladı.

İddiaya göre; diziden bir sahneye ait kareyi gören Mustafa Üstündağ, sosyal medyadan Sancar'a, içinde ağır küfürlerin de yer aldığı peş peşe şu mesajları attı:

"Lan senin yolunu si....m. Bu bir tehdittir... ya git şikayet et ya da senin... zzzzz... A...a k...m ya... oyuncusu.... Beni ara. Aramazsan bu yazdığımı yayınlarım. Bu fotoğrafı kaldıracaksın. Biliyorsun, değil mi? Üzülürsün. Oğlum illaki uyanacaksın. Sana var ya... O fotoğraf kalkacak. Yandım oğlum, sen de yandın."