Murat Boz'un oynadığı Öldür Beni Sevgilim çıkmak için gün sayıyor

Seda Bakan ve Murat Boz'un başrolünde yer aldığı "Öldür Beni Sevgilim" için geri sayım başladı.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2019

Öldür Beni Sevgilim, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor.

Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır.

Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. 5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çiftin yaşadıkları hem tehlikeli hem de komik hallere gelecektir.

Öldür Beni Sevgilim'in yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez yer alırken, senaryosunu Murat Dişli kaleme aldı. Filmde Okan karakterine Murat Boz hayat verirken, Demet’i ise Seda Bakan canlandırıyor. "Öldür Beni Sevgilim" filminin 1 Mart 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşması bekleniyor.