Muhteşem İkili final mi yapıyor? Özge Gürel kafaları karıştırdı

Özge Gürel'in Instagram hesabından yaptığı paylaşım Muhteşem İkili'nin erken final kararını doğrular nitelikteydi. Peki paylaşımı yapan Özge Gürel kimdir ve sevgilisi kimdir?

Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2018

KANAL D'nin erken final kararı aldığı konuşulan dizisi Muhteşem İkili'nin başrol oyuncusu Özge Gürel'in Instagram hesabından sevgilisi ile birlikte oldukları fotoğrafı paylaşırken düştüğü not, "Muhteşem İkili'nin erken final yapacağını doğruladı' şeklinde yorumlandı. Özge Gürel sevgilisiyle birlikte olduğu fotoğrafı hangi notla paylaştı? Özge Gürel kimdir? Özge Gürel'in sevgilisi kimdir? Özge Gürel'in sevgilisi ne iş yapıyor? Özge Gürel ile sevgilisi ne zaman evleniyorlar?.. İşte tüm ayrıntılar...

MUHTEŞEM İKİLİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Özge Gürel, İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin ve Öykü Karayel ile birlikte Kanal D'nin iddialı dizisi Muhteşem İkili'de başrolü paylaşıyor. Muhteşem İkili reytinglerde çakışınca Kanal D yönetiminin Muhteşem İkili için erken final kararı aldığı iddia edilmişti.

Güzel oyuncu Özge Gürel'in sevgilisi ile birlikte olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabından "tatile gidelim mi" anlamındaki cümlelerle paylaşması erken final iddialarını daha da güçlendirdi.

Özge Gürel, sevgilisi Serkan Çayoğlu ile birlikte oldukları bu fotoğrafı "Neyse soğuktur zaten şimdi" notuyla paylaştı. Bu tatile çıkalım mı daveti, erken final iddialarını doğrulamak olarak yorumlandı.