Müge Anlı'da Mervenur Polat Cinayetinin Sırrı Açıklandı

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mervenur Polat cinayeti hakkında bir son dakika gelişmesi yaşandı. Polat'ın cesedi bulundu ve Cüneyt Akyol gözaltına alındı.

Eklenme Tarihi: 08 Mart 2021

Antalya'da 4 aydır kayıp olan Mervenur Polat cinayetinde son dakika gelişmesi yaşandı. 20 yaşındaki Mervenur'u gören son kişi Cüneyt Akyol'du. Zanlı pazar günü Müge Anlı'yı aradı. Arkadaşının cep telefonundan Müge Anlı ile konuşurken, arkadaşının babası hemen polise ihbarda bulundu. Bu gelişmeyle birlikte Mervenur Polat'ın nasıl öldürüldüğü ve cesedinin nerede olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cinayetin detayları da ortaya serildi. İşte Mervenur Polat cinayetinde yaşanan son dakika gelişmesi:

5 yaşında bir çocuğu olan Mervenur Polat'ın o evde öldürüldüğü ve cesedinin yok edildiği düşünüyordu. Katil zanlısı olarak da Cüneyt Akyol aranıyordu. Aylardır kaçan Cüneyt Akyol sonunda ortaya çıktı. Pazar günü Müge Anlı'yı bir arkadaşının telefonundan arayan Cüneyt Akyol, Mervenur'un öldüğünü söyledi.

Cüneyt Akyol, Müge Anlı ile konuşurken, telefonunu kullandığı arkadaşının babası hemen polise ihbarda bulundu. Antalya ekipleri Cüneyt Akyol'u yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili toplam 6 kişiyi gözaltına alan polis, 2 kişiyi serbest bırakırken 4 kişinin sorgusuna devam ediyor.

Katil zanlısı olarak gözaltına alınan Cüneyt Akyol, Mervenur'un nasıl öldüğünü ve cesedinin nerede olduğunu anlattı. Cüneyt Akyol o gün evde Mervenur ve Gökhan ile birlikte uyuşturucu aldıklarını söyledi. Kendisinin sonrasında uyuduğunu belirten Cüneyt Akyol, uyandığında Mervenur'u ölü olarak bulduğunu iddia etti.