Osman Biçer Karısı Güldane Biçer'i Cinsel Organından Bıçaklayıp Öldürmüştü: Şeytan Kılık Değiştirmiş

Bugün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında karısını öldürdüğünü 10 yıl sonra itiraf eden Osman Biçer'e sosyal medyada tepkiler dinmiyor.

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2021

Yaklaşık 1 hafta önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 10 yıl önce kaybolan Güldane Biçer için aile başvuruda bulundu. Güldane Biçer'i eşi Osman Biçer'in öldürdüğü ortaya çıktı.

Çelişkili ifadelerin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer hakkında soruşturma başlattı. İfadesi alınan Biçer, eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Şüpheli Osman Biçer’in emniyetteki ifadesinde, “Arkamdan çok işler çevirdi, beni aldattı. Dayanamadım öldürdüm, az bile yaptım” dediği öğrenildi.

"Karım beni aldattığı için namusumu temizledim" diyen Osman Biçer, intihar etmiş ağabeyinin karısı ile evlenmiş.

Polise verdiği ifadede katil; Güldane'yi telefonla yanına çağırdığını, vücudunun birçok yerinden ve cinsel organın bıçaklayarak öldürüp Büyükçekmece'de gömdüğünü söyledi.

ANNESİ ACISINA DAYANAMADI
Müge Anlı açıklamasında "Mecbur kaldı itiraf etti, vahşi bir cinayet işlemiş. Bugün bu stüdyoda hüzün hakim. Güldane Biçer’in annesi kemikler çıktıktan sonra hayatını kaybetti" dedi.

Öldürülen her kadının ardından "Namus" kelimesini ağzına alanların sonunun gelmesini dileyen vatandaşlar sosyal medyada gündeme oturdu.