Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında nereli evli mi?

Öğlen kuşağının takip edilen isimleri arasında yer alan Müge Anlı programlarında birçok olayı aydınlığa kavuşturarak TV izleyicisinin dikkatini çekmişti. Peki, Müge Anlı kimdir, kaç taşında ve nereli?

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2019

Öğlen kuşağının takip edilen isimleri arasında yer alan Müge Anlı programlarında birçok olayı aydınlığa kavuşturarak TV izleyicisinin dikkatini çekmişti. Peki, Müge Anlı kimdir, kaç şaşında ve nereli?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, lisans eğitiminin ardından akademik kariyerine devam etmek istedi Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaptı. Programlarındaki hukuk bilgisinin kaynağının buradan geldiği tahmin ediliyor.

Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ'dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır.

Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yine Kanal D ekranlarında gerçekleştirmiştir.