Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Bu Yıl Yaşanan En İlginç Olaylar

2021 yılında 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında yaşanan ve sosyal medyanın gündeminden düşmeyen olaylar...

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2021

1. 44 yaşındaki 2 çocuk babası Ali Toprak Mersin'de muz serasında 31 Ağustos günü başının arka tarafından sert bir cisimle vurularak öldürülmüştü.

Olayla ilgili sorular yöneltilen Alime, eşiyle birlikte seraya gittiklerini ve üzerini değiştirirken kendisine su getirmesini söylediğini ve su almaya gidip geri geldiğinde de eşi Ali'yi yerde kanlar içinde bulduğunu anlatmıştı.

Çelişkili ifadeler ve görgü tanıklarını beyanlarıyla iyice göze batan Alime, Müge Anlı ve ekibinin yoğun uğraşları sonucunda da Alime Toprak eşi Ali Toprak'ı öldürdüğünü canlı yayında itiraf etmişti.

Alime, 'Kim olsa çocuklarını korur. Ben 2 çocuğumu korudum. Olmadı, başaramadım. Bana ve çocuklarıma işkence yapıyordu. Son yaptığı dokundu. Bana yapsın umrumda değil.' diyerek çocukları için öldürdüğünü anlatmıştı.

2. 17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan 3 çocuk annesi Güldane Biçer’in yakınları ve eşi Osman Biçer programa katılmıştı. Çelişkili ifadeler veren Biçer, programda cinayeti itiraf etmişti.

Adliyeye sevk edilirken kameralara da "Namusumu temizledim. Az bile yaptım, hak ediyordu." açıklamasını yapmıştı. Polise verdiği ifadede Güldane'yi telefonla yanına çağırdığını, vücudunun birçok yerinden ve cinsel organın bıçaklayarak öldürüp Büyükçekmece'de gömdüğünü söylemişti.