Müge Anlı canlı yayınında şoke eden itiraf! Kayıp Ecrin'in babası kim?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Samsun'da kaybolan Ecrin'i arama çalışmaları sürerken canlı yayında anne Sevcan Kurnaz'dan arka arkaya gelen itiraflar şok etkisi yaptı.

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019

Samsun'da kaybolan Ecrin'i arama çalışmaları devam ederken dün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı canlı yayında anne Sevcan Kurnaz'dan kan donduran itiraflar arka arkaya geldi. Emniyet ekipleri ve bölge halkı da kaybolan Ecrin'i bulmak için seferber oldu. Ecrin'in kim tarafından kaçırıldığı yada öldürüldüğü aranırken anne Sevcan Kurnaz'ın hayat hikayesi ekran başındaki herkesi şoke etti. Ecrin gerçek babasının kim olduğunu öğrenen Müge Anlı ise şaşkınlığını gizleyemedi. Peki Ecrin'in öz babası kim? Ecrin kim yada kimler tarafından kaçırıldı?

Samsun Vezirköprü'de 8 gün önce kaybolan Ecrin için Türkiye seferber olurken bütün gözler Ecrin'in ölen babasının ailesine çevrildi. Aile uygun olmayan ilişkiler ve beraberlikler ile gündeme bomba gibi düştü. Ecrin'in annesi ölen eşinin yiğeniyle evlendi. Bütün olaylar zinciri ve itiraflar ise bu evlilikten sonra geldi.

Bu evliliği öğrenen Müge Anlı Ecrin'in üvey babasına "İnsan dayısının hanımına yan gözle bakar mı?" şeklinde çıkıştı. Sevcan Kurnaz'ın Ecrin'in babası hakkındaki sözleri Müge Anlı'yı şaşkına çevirdi. Ecrin'in kaybolmasında ise üvey babasının ailesinin parmağı olduğu şüpheleri ağır basıyor. Anne Sevcan Kurnaz'ın hikayesi ise yürekleri parçaladı.

Ecrin'in annesi Sevcan Kurnaz, 15 yaşındayken Cengiz Kurnaz tarafından kaçırıldı. Cengiz Kurnaz daha sonra, Sevcan Kurnaz'ı para karşılığında satmaya başladığı canlı yayında ortaya çıktı. Cengiz Kurnaz bir süre sonra kalp krizinden öldü. Sevcan Kurnaz da Cengiz Kurnaz'ın yeğeni Deniz Kurnaz ile evlendirildi.