Müge Anlı, Canlı Yayında Flaş Görüntüleri Paylaştı

Gördüğü işkence sonrası tedavi için hastaneye kaldırılan Mehmet Şen’in ölüm döşeğindeki son görüntülerini yayınlayan Müge Anlı, yaşlı adamın cevaplarını paylaştı.

Eklenme Tarihi: 01 Ekim 2021

Müge Anlı, 8 Ekim 2020 tarihinde, Hatay’daki evlerinde işkence edilerek öldürülen Hüseyin ve Mehmet Şen kardeşlerin cinayetiyle ilgili jandarma tutanaklarına geçen çok çarpıcı bir iddiaya daha gündeme taşıdı.

Kan donduran işkence gecesinin ardından hastaneye kaldırılan Mehmet Şen’in ölüm döşeğinde jandarmanın sorularına göz ve dudak işaretleriyle verdiği yanıtların görüntüsünü ekrana getiren Müge Anlı, kayıt altına geçen 80 yaşındaki adamın o görüntülerinin tutanağını da canlı yayında okudu.

BAKICININ İKİ KARDEŞİ BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜĞÜ İDDİASI

Müge Anlı, tutanakta Mehmet Şen’in o gece bakıcı Emel ile ilişkiye girdiği için kendisini bu hale ağabeyi Hüseyin Şen’in getirdiğini, bakıcı ile ilişkilerinin daha önceye dayandığını ve kavga sırasında Emel’in yanlarında olduğunu ifade ettiğini anlattı.

ki kardeşin birbirine bakıcı Emel Cengiz için zarar vermiş olabileceğini de söyleyen Müge Anlı, “İki kardeş birbirini bu hale getirdiyse bahçenin demirini kim kesti? Evdeki telefonlar nerede?