Mucize Doktor'un Nazlı'sından rolüyle ilgili açıklama

Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde "Nazlı" karakterini canlandıran oyuncu Sinem Ünsal rolüyle ilgili açıklamada bulundu. Sinem Ünsal dizi senaryosunu okuduğunda...

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2020

DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen 4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması kapsamında gerçekleştirilen “Senaryo Sohbetleri” programın onuncu bölümünün konuğu Mucize Doktor dizisinde "Nazlı" karakterini canlandıran oyuncu Sinem Ünsal’dı.

“Oyuncu Olmak İçin Bavulumu Toplayıp İstanbul’a Gittim”

Programda ilk olarak “Oyuncu olma hikayen nasıl başladı?” sorusuna cevap veren Sinem Ünsal, konservatuvar mezunu olmadığını fakat her zaman oyuncu olmak istediğini ve Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olduktan sonra da bavulunu toplayıp İstanbul’a giderek bu yolculuk için ilk adımını attığını söyledi

Ünsal, oyunculuk macerasını şu cümlerlerle devam ettirdi: “Konservatuvarda dört sene daha kaybetmemek için oyunculuk eğitimi almaya başladım ve bir yandan da bu ders ücretlerini karşılamak ve İstanbul’da yaşayabilmek adına bir yayınevinde editor asistanı olarak çalışıyordum.

Çok yoğun bir tempom vardı fakat ben çok mutluydum. Çok yoğun bir tempom vardı fakat ben çok mutluydum. Daha sonra menajerimle birlikte çalıştık. Tiyatrocu olmak için konservatuvar eğitimi almayı çok istiyordum.