Mucize Doktor'da Senaryo Değiştiren Ayrılık

FOX TV'nin son günlerde reytinglerde giderek düşen dizisi Mucize Doktor'un son bölümündeki ayrılık sahnesi izleyenleri derinden sarstı.

Eklenme Tarihi: 07 Şubat 2021

FOX'un perşembe akşamları ekrana gelen dizisi Mucize Doktor 48. bölümü ile sosyal medyanın gündemi oldu. Dizinin son bölümüne damga vuran veda sahnesi izleyenleri üzdü. Ali Vefa'nın Ezo’ya yazdığı mektup izleyicileri derinden etkiledi.

Ezo'nun annesi Vuslat'ın zoruyla Ali, içinde yaşadığı fırtınaları bir mektup aracılığı ile Ezo'ya anlattı ve bipolar rahatsızlığı olan Ezo'dan ayrılmak istediğini söyledi. Ezo, Ali Vefa'dan gelen mektubu önce bir jest olarak görse de içini açınca aslında bir veda mektubu olduğunu anladı.

Son haftalarda iyice içine kapanan Ali Vefa, yazdıkları ile Ezo'yu ağlattı. Ezo'yu gözyaşlarına boğan mektup ekran başındakileri de ağlattı. Herkesin yeni bir aşk dediği bu ikilinin ayrılması izleyiciyi şok etti. Kimse bu ayrılığı beklemiyordu.

Ali Vefa, otizimli birisi olarak Ezo gibi bipolar bozukluğu olan birisi ile yapamayacağını ve arkadaşlığı bitirdiğini yazdı. İşte o anlarda Ezo’nun dökülen gözyaşları ve hayal kırıklığı da izleyicileri bir hayli etkiledi.