Mitolojik bir varlık olduğunu iddia eden insanlardan garip hikayeler

Kurt adam veya vampir olduğuna inanan da var, uzaylı melezi olduğunu iddia eden de... Onedio

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2019


ABD Deniz Kuvvetleri'ndeyken, insan vücudu içinde yaşayan bir kurt olduğunu düşünen bir adam vardı. Ay'ı gördüğünde uluyordu, duş almıyordu ve genelde garip davranışlar sergiliyordu. Benden önce onunla birlikte askerlik yapan başka biri, onu duş alması için zorlamış. Neden duş almadığı konusuna gelecek olursak, vücut kokusunun suyla çıkacağını ve kokusu olmadan bir eş bulamayacağını söylüyormuş.

Bir Kitsune (Dokuz Kuyruklu Tilki) ruhunun reenkarnesi olduğuna yemin eden bir adam tanıyordum. Bir gün aramızda bir tartışma çıktı ve hayatımı mahvedeceğine dair yemin etti, çünkü “Kitsuneler asla kinlerinden vazgeçmez"miş. Söyleyebileceği herkese benim hakkında bir sürü yalan söyledi, bir arkadaşımı benimle iletişimini kesmeye zorladı. Hatta internette rastladığım insanlar bile benim hakkımda uydurduğu birçok yalan yanlış hikayeyi biliyordu.

Lisedeyken birden fazla kişiliğe sahip olduğunu söyleyen bir kız tanıyordum. Kişiliklerinden birinin liseli bir genç kız, diğerinin ise 200 yaşında İngiliz bir vampir olduğunu iddia ediyordu. Amerika'da yaşıyorduk ve o İngiliz aksanıyla konuşmaya çalışıyordu. Duyduğuma göre şu an tıpkı kendisi gibi bir sevgilisi varmış ve oldukça abartılı bir vampir düğünü yapmaya hazırlanıyorlarmış.


Üniversitedeyken ev arkadaşlarımdan biri bir arkadaşını eve getirdi. O zamanlar hepimiz masa üstü rol yapma oyunu oynuyorduk. Onunla sohbet ederken bana yarı melek yarı şeytan olan bir şeytan avcısı olduğunu söylediğinde “Bu çok havalı, ben de telekinezi yeteneği olan bir medyumum” demiştim. Rol yapma oyunu hakkında konuşmadığımızı anlayana kadar geçen 10 dakikada sohbetten baya keyif almıştım aslında...