Milla Jovovich Kızı İçin Ülke Değiştirdi

Dünyanın en çok kazanan top modeli unvanına sahipken podyumlara veda edip sinemaya adım atan Milla Jovovich, kendi izinden giden kızına destek olmak için taşındı.

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2021

Ünlü yıldız Milla Jovovich ve yönetmen eşi Paul Anderson bu sıralarda farklı bir heyecan yaşıyor. Çiftin ilk çocuğu olan Ever Gabo Anderson, ilk başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce model olarak kariyer yapmaya başlayan ve ünlü dergİlere poz veren Ever Anderson, şimdi de sinemadaki ilk başrolünü üstleniyor.

Ever Gabo, Disney'in Peter Pan uyarlamasında Wendy karakterini canlandıracak. Çekimleri Kanada'da gerçekleştirilecek olan film için tüm aile Ever Gabo ile birlikte Vancouver'a gitti.

45 yaşındaki Milla Jovovich, 55 yaşındaki yönetmen eşi Paul Anderson, beş yaşındaki Dashieh Edan ve 11 aylık Osian'ı da alarak Ever Gabo'ya destek için Kanada'ya gitti.

Aile, ülkeye ulaşır ulaşmaz 14 günlük corona virüs karantinasına girdi. Karantina bittikten sonra da ilk iş alışverişe çıktı.Milla Jovovich, Paul Anderson ve kızları önceki gün Vancouver'da alışveriş yaparken görüntülendi. Önce kozmetik mağazasına giren aile sonra da çikolata dükkanına girdi. Sonra da diğer alışverişlerini yaptı. Paul Anderson'ın satın aldıklarını bir çekçek arabasıyla taşıdığı görüldü. Aileye, küçük kızlarının bebek arabasını kullanan dadısı da eşlik etti.