Mesut Özil'den Diriliş Ertuğrul paylaşımı

Arsenal'in ünlü futbolcusu Mesut Özil, TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un setinden fotoğraf paylaştı.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2019

Amina Gülşe ile iki yıllık birlikteliğini önümüzdeki Haziran ayında nikah masasına taşımaya hazırlanan Mesut Özil, bugün nişanlısını da yanına alarak TRT 1 ekranlarının sevilen dönem dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un yolunu tuttu. Ünlü futbolcunun setten paylaştığı fotoğraf ise sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Payitaht Abdülhamid'in başrolü Bülent İnal, Instagram hesabından yayınladığı bir video ile Özil'i sete davet etmişti. İnal, mesajında "Kıymetli Mesut Özil kardeşim, Payitaht: Abdülhamid setinden sana sevgi ve saygılarımızı gönderiyoruz. Diziyi takip ettiğini, izlediğini biliyoruz. Çok teşekkür ediyoruz paylaşımların için. İnşallah bir gün yolun düşerse sete de bekleriz. Her zaman başarıların bizi gururlandırıyor. İnşallah bundan sonra da çok başarılı bir spor hayatın olur." ifadelerini kullanmıştı.

"BİZ TÜRKLER TARİHİNE AÇ BİR TOPLUMUZ": Mesut ise bu jeste karşılık "Asıl ben sana ve ekibine bu başarılı yapım için teşekkür ederim. Biz Türkler tarihine aç bir toplumuz." cevabını vermişti.

Ünlü futbolcu bugün de nişanlısı Amine Gülşe ile birlikte büyük beğeniyle takip ettiği 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin setine gitti. Özil, başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan ile çektirdikleri bir fotoğrafı ınstagram hesabından "Çok keyifli geçen set ziyareti" notuyla paylaştı. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.