Mert Alaş'ın eski fotoğraflarına bakın değişim şoke edecek

Dünyaca ünlü Mert Alaş'ın eski fotoğraflarını görünce şoke olacaksınız. Demet Akalın ile ilgili söylediği sözler ile yeniden gündeme gelen Mert Alaş dünyada ününü korumaya devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 06 Temmuz 2017

Dünyaca ünlü Mert Alaş'ın eski fotoğraflarını görünce şoke olacaksınız. Demet Akalın ile ilgili söylediği sözler ile yeniden gündeme gelen Mert Alaş dünyada ününü korumaya devam ediyor. Dünyaca ünlü isimlerin yakın arkadaşı olarak bilinen fotoğrafçının eski görüntüleri ortaya çıktı. Şimdiki kaslı halinden eser kalmayan 46 yaşındaki dünyaca ünlü fotoğrafçının eski fotoğraflarını gören kullanıcılar sosyal medyada bir anda gündem oluşturdu.

Mert Alaş diyince aklımıza gelen dünyaca ünlü isimlerle olan yakın arkadaşlığı. Kim Kardashian'dan tutun da Madonna'ya kadar birçok ünlü ismin fotoğrafçısı ve yakın arkadaşı olan Mert Alaş'ın geçmiş yıllara ait fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ortağı Marcus ile binlerce ünlü ismin fotoğrafını çeken Mert Alaş mavi gözleri ve düzgün fiziğiyle herkesin ilgisini çekiyor.

Londra'da yaşayan ve burada kendi markasını kuran Mert Alaş'ın eski fotoğrafları sosyal medyada bomba etkisi yarattı.