Masumlar Apartmanı'nda su faturası krizi

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 6. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Dizide temizlik hastası iki kardeşin yaşadığı eve gelen 1600 TL'lik su faturası herkesi şaşkına çevirdi.

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2020

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı dizisinin 20 Ekim Salı ekrana gelecek olan 6. yeni bölümünden ön izleme yayınlandı. Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde evde suların kesilmesiyle Gülben ve Safiye ne yapacaklarını bilemiyor.

Eve gelen 1600 TL'lik su faturası ise herkesi şaşırtıyor. Fatura için gelen görevli ise su sayacında bozukluk olduğunu sanarak "Tek dairede bu kadar metreküp su harcamanız imkansız. Sizin bu suyu harcayabilmeniz için burada hamam işletiyor olmanız lazım. 1600 TL su faturası hiç normal değil" sözleri Safiye'yi kızdırıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde su faturası krizi! Gelen borç herkesi şaşkına çevirdiFATURA TUTARI MERAK KONUSU OLMUŞTUİlk bölümüyle herkesi ekrana kilitleyen dizide en büyük merak konusu eve gelen su faturası olmuş hatta binlerce sosyal medya kullanıcısı "Suyun hiç kapanmadığı bu eve ne kadar fatura geliyor?" ve "Bu evin su faturasını kim ödüyor?" paylaşımları yapmıştı.