Masumlar Apartmanı'nda Şok Gelişme: İnci Han'ın Sakladıklarını Keşfetti

Masumlar Apartmanı'nın dün akşam yayınlanan bölümün sonunda İnci, Han'ın herkesten sakladığı eski arabasında peruk ve silah buldu.

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2021

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, dün akşam 23. yeni bölümüyle ekrana geldi. Han'ı çöplükte eski kıyafetleriyle kadın giysileri atarken gören Esra şaşkına döndü. Han'ın yalanına inanmayan Esra onu takip etti. Eski anılarından ve Ceylan'dan kurtulmak isteyen Han, vitrin mankenini ve Ceylan'ın künyesini yakarken, Esra onu kameraya kaydetti.

İNCİ, ARABADA PERUK VE SİLAH BULDU

Han'ın içinde bulunduğu durumu gizleyemeyen Esra, o anları İnci'ye izletti. İnci ise Han'ın eşyalarını karıştırırken bir kutu içinde araba anahtarı ve otopark fişi buldu. Otoparka giden İnci, eski model bir aracın bagajında kadın peruğu ve silah bulunca büyük şok yaşadı.

ESRA, ÇÖP EVİN KAPISINI AÇTIRDI

İnci, Han'ın hayatıyla ilgili gerçeklerle yüzleşirken Safiye'yle kavga eden Esra, çöp evi koktuğu gerekçesiyle belediyeye şikayet etti. Apartmana gelen belediye yetkilileri daireyi görmek isteyince kapıyı Han açtı. İnci ve Safiye büyük korku yaşarken, çöp evin kapısı açıldığında ise herkes şaşkına döndü.

ESAT, GÜLBEN'İ İSTEMEK ZORUNDA KALDI

Alzheimer hastası Hikmet, kapılarına gelen Esat'ın Gülben'i isteyeceğini düşündü. Zor duruma düşen Esat ise Gülben'i babası Hikmet'ten istemek zorunda kaldı. Ancak bir süre sonra Hikmet'in hafızası yeniden gelince ikilinin kısa süre süren isteme heyecanı da bitti.