Masumlar Apartmanı'nda Damga Vuran Sahne: Evime Hoşgeldin İnci

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, dün akşam yine nefesleri kesti. Han'ın "Burası benim evim. Evime hoş geldin İnci" sözleri, sosyal medyaya damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2021

Dün gece neler oldu?
Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz bekledi. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyası yıkıldı. Safiye büyük bir krize girdi. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kaldı.

İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döndü ancak ortalığı birbirine girmiş halde buldu. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak isteyen Neriman, gecenin bir vakti arkadaşlarıyla terasa çıkınca büyük bir şok yaşadı.

İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü kararttı ve hayatını kökten değiştirecek bir adım attı. İnci uyuma numarası yaparken evden çıkan Han; her zamanki gibi arabasında üzerini değiştirdi ve çöplerini toplamak için işe koyuldu.

Çöp arabasına kırmızı balonu bağlayan Han, peşine düşen İnci’nin karşısına çıktı. “Gerçekleri çok mu merak ediyorsun İnci?” diye soran Han, “İşte sana gerçek, burası benim evim. Evine hoş geldin İnci” dedi.