Masumlar Apartmanı Yeni Sezonu ile Ekranlara Damga Vuracak!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı, yarın akşam yayınlanacak yeni sezon bölümü ile ekranlara damga vuracak.

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2021

TRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi “Masumlar Apartmanı”, yeni sezon ilk bölümüyle yarın akşam TRT 1’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor

İnci’nin ölümünün ardından geçen zamanda kimsenin hayatın yeni zorluklarıyla mücadele edecek hali kalmamıştır. Memduh ve Ege birbirlerine ve apartmandakilere destek olmaya çalışırken, Han’ın hastaneden çıktıktan sonra kendini eski hayatına tamamen kapatması Safiye başta olmak üzere herkesi etkiler.

Artık evdeki sorunlar içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Han’ın durumu, Naci’nin hastalığı Safiye’nin takıntılarını çok daha ileri bir safhaya taşır. Gülben, her zamanki gibi ailesinin yanında olmak için kendi mutluluğundan vazgeçer. Hikmet ise ilerleyen hastalığının etkilerini yaşarken unutkanlığı sebebiyle herkese zor anlar yaşatmaya devam eder. Sonunda bu duruma dayanamayan Neriman ipleri eline alır ve bir adım atar. Ancak apartmana gelen beklenmedik bir misafir işin seyrini değiştirecektir.

İşte yeni sezondan çok özel kareler...