Masumiyet'in Finali Ardından Duygusal Paylaşımlar

FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisi dün akşam 13. bölümü ile final yaptı. Oyuncuların veda paylaşımları ise sosyal medyada olay oldu.

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2021

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın paylaştığı Masumiyet dizisi reytinglerde istenilen sonuçları alamamıştı. Düşük reytingleri nedeniyle yayın günü değişen dizinin kaderi tüm çabalara rağmen değişmedi. Fox TV'nin final kararı aldığı Masumiyet dizisi 24 Mayıs Pazartesi ekrana gelen 13. bölümüyle ekrana veda etti.

"UMARIM DOKUNMUŞUZDUR KALBİNİZE"

Masumiyet dizisinde Bahar Yüksel karakterini canlandıran Deniz Çakır, Instagram hesabından rol arkadaşlarıyla çekildiği set fotoğraflarını paylaştı. Çakır paylaşımında "Umarım dokunmuşuzdur kalbinize" notunu yazdı.

SERKAY TÜTÜNCÜ'DEN VEDA PAYLAŞIMI
Masumiyet'in İlker Ilgaz'ı Serkay Tütüncü de final bölümünün ardından diziye veda mesajı paylaştı.

Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
"Hiç unutmayacağım bir hikaye olarak kalacaksın Masumiyet. İçinde olmaktan gurur duyduğum, öğrendiğim, deneyimledim çok özel bir projeydi. Kalbi gözlerinde olan insanlarla çalışmak çok özel hissettirdi. Çok drama yapmayacağım malum İlker sevmezdi :)

Yönetmenlerim, oyuncu arkadaşlarım ve kamera arkası ekibi umarım yollarımız tekrar kesişir. Bizimle sabahlara kadar bekleyen karavancı abilerimize de selam olsun. Herkesin eline, emeğine sağlık. Sizleri bu yıl ödeyeceğim vergi borcu kadar seviyorum"