Masterchef Burcu Eminoğlu kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Masterchef yarışmasında 3 yarışmacıyla finale kalan tek kadın Burcu Eminoğlu kimdir kaç yaşında ve asıl işi ne işte merak edilenleri:

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2018

Masterchef yarışmasının final haftasına kalan tek kadın yarışmacı Burcu Eminoğlu 3. olarak yarışmaya veda etti. Pastacı olmasına rağmen finale kadar gelen Burcu Eminoğlu sosyal medyayı hayli etkin kullanan bir isim. Instagramda beminu ismiyle yer alan Burcu Eminoğlu, bir zamanlar bugünkü halinden çok farklıymış. İşte Masterchef Burcu:

Tv8 ekranlarına damga vuran Masterchef yarışma programının en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan genç isim Burcu Eminoğlu 29 yaşındadır. Yarışma gereği birçok farklı yemek yapsa da Burcu'nun asıl uzmanlık alanı pastadır. Mutfakta kendini özgür ve yaratıcı hissettiğini söyleyen Burcu, kendine has pasta ve tatlı tarifleri ile meşhurdur.

BURCU'YU GÖREN TANIYAMIYOR : Burcu Eminoğlu'nu masterchef yarışmasında izleyici farklı tarzıyla tanıdı. Instagramda yer alan bu halini gören onu tanıyamıyor. Bir zamanlar saçları uzun ve kızıl olan Burcu, sıradan sade bir kız görünümündeymiş.

Masterchef Burcu'nun Kadıköy'de Mninola Pasta Atölyesi adında bir dükkanı vardır. İşte Burcu'nun instagramından yansıyan kareleri: