Master Şef'ten kim elendi? Nalan ve Eda takımı sabote etti!

MasterChef yarışmasında geçen hafta Onur elenmişti, bu hafta kim elenecek final yarışıyla belli oluyor. Elemede Eda ve Nalan'ın sabotaj itirafı inanılmazdı.

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2019

TV8'de Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin jüri üyesi olduğu MasterChef Türkiye'nin ikinci elemesi bu akşam oynanıyor. Kim elendi sorusunun yanıtını verecek olan elemeye ilk etapta kırmızı takımdan 2 isim kalmıştı. İkinci oyunu da kaybeden kırmızı takım 'sabotaj' itirafları ile sarsıldı.

İlk oyunda mavi takıma yenilen kırmızı takımda dokunulmazlığı Mustafa kazanmıştı. Mustafa eleme potasına Nalan'ı koyarken, takım oylamasında ise Orhan ve Eda'nın ismi çıktı. Orhan kendi paçasını kurtarıp Eda'yı elemeye çıkardı.

İkinci oyunda çay saati ile yarışan iki takımdan kaybeden yine kırmızı takım oldu. Hamur işlerinin yoğun olduğu yarışmada kırmızı takım tüm ümitlerini Eda ve Nalan'a bağladı. Yarışın sonunda kaybeden kırmızı takım, ortaya çıkan sabotaj itirafları ile sarsıldı.

Takımda elemeye yazılan Nalan ve Eda kulis yapıp takımı sabote etmekle itham edildiler. Önce iddiaları reddeden ikili sonunda itiraflarda bulundular. Onları ele veren ise hem kameralar hem de takım arkadaşları Yasin oldu.