Magazin Dünyasının Ünlü İsimlerinden Anneler Günü Mesajları

Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimleri, 'Anneler Günü'nü sosyal medya hesaplarından yaptıkları fotoğraflı paylaşımlarla kutladı.

Eklenme Tarihi: 09 Mayıs 2021

İBRAHİM TATLISES

Beni bugünlere getiren yüreği, mekanı cennet olan annem... Siz gelecek nesillere ömrünü adayan yeryüzünün eşsiz melekleri... Sizlerin ve çocuklarımın annelerinin günü kutlu olsun.

HAZAL KAYA

Herhangi bir canlıyı yavrusu bilip karşılıksız bir sevgiyle besleyen, yanında olan, güvende hissettiren canım kadınlar... 'Anneler Günü'müz kutlu olsun.
Bu karşılıksız sevebilme becerimiz başımıza iş açmış hep, tuhaf beklentiler yaratmış... Kendimizden vazgeçmemiz beklenmiş, doğrusunu bu zannetmişiz... Yok olurken var etmeye çalışıp, çelişkimizde boğulmuşuz... Birbirimze el uzatmayı değil, dil uzatmayı öğretmişler bize... Karşılıksız sevmeyi bilmeyenler, varlığımızı bayılarak aldığımız bu şahane sorumluluğa indirgeyenler... Bugünü kutlarken dönüp kendimizi de tebrik edelim; bütün imkansızlıklara rağmen sevmeye, sevmeyi öğretmeye devam ettiğimiz için. Şartlar çetin, biz de fena değiliz.

ATA DEMİRER

Bütün çiçekler annelerin bugün... Tüm annelerin ellerinden öperim... Not: Dünyanın en komik kadını annemdir net.

TARKAN

Canım annem ve yavrumun annesi canım Pınar'ım...
İki en kıymetlim... Tüm annelerin 'Anneler Günü'nü en içten duygularımla kutlarım.