Magazin dünyasında önce yalanlanan sonra da doğru çıkan aşklar!

Posta gazetesinden Mehmet Coşkundeniz yazdı.

Eklenme Tarihi: 08 Ekim 2017

Posta gazetesinden Mehmet Coşkundeniz yazdı. DERYA ŞENSOY - SARP LEVENDOĞLU Sarp Levendoğlu 2,5 yıllık eşi Birce Akalay’dan Ocak’ta boşandı. Evliliğin bitmesine neden olduğu söylenen Derya Şensoy, “Ben kimsenin yuvasını yıkmadım. Hepsi iftira” dedi. Ama Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu aşk yaşıyorlar.

ÖZGE BORAK - ATA DEMİRER Aşklarının ‘Eyvah Eyvah 2’nin setinde başladığı konuşuldu. Bundan kısa süre sonra Özge Borak, Bülent Şakrak’dan boşandı. Ata Demirer ile evleneceği iddiaları için “Bu dedikoduyu çıkaranlar senaryo yazsa reyting rekoru kırar” dedi. Ata Demirer, “Hakkımdaki haberler harika. Kurgu dalında Oscar adayı olur” diye konuştu. Ata ile Özge 2012’de evlendi, 2014’te boşandı.

FEYZA ÇIPA-KUTSİ ‘Huzur Sokağı’nda birlikte oynayan Kutsi ile Feyza Çıpa’nın aşk haberleri ilk 2014’te çıktı. Kutsi iddiayı yalanladı. Feyza Çıpa daha sert çıktı: “Ben Kutsi’yle beraber değilim. Benim bir ailem var ve bunları kaldıracak durumda değiller.” Kutsi, Feyza Çıpa uğruna 8 yıllık eşinden boşandı. Feyza Çıpa ile uzun süre birlikte yaşadı. Kısa süre önce ayrıldıla

BURÇİN TERZİOĞLU - İLKER KALELİ Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli’nin aşk yaşadıkları yazıldı. İlker Kaleli, “İnsanların tanımadığı kişileri biliyormuş, sanki onlar hakkında fikir sahibiymiş gibi değerlendirme yapmasını yanlış bulurum” dedi. Burçin Terzioğlu çok netti: “Yok öyle bir şey!” Çift hâlâ birlikte.