Magazin Dünyasına Damga Vuran Unutulmaz Kavgalar

İşte magazin dünyasının yıllar geçse de unutulmayan kavgaları...

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2021

Ekran önünde sergiledikleri performansları ile sık sık görmeye alışık olduğumuz ünlü isimlerin bir de kavgaları var ki yıllar geçse de unutulmuyor. Bir dönem can ciğer kuzu sarması dediğimiz ikililer bir anda düşman kesilip 'ne dedin Sen' çıkışıyla tokat patlatırken, kimisi de buranın kraliçesi benim diyerek yıllarca küs kalıyor. İşte yıllara meydan okuyan o ünlü kavgaları...

YAŞIN KAÇ SENİN

Ünlülerin karıştığı kavlar deyince akıllara ilk gelen isim Ozan Güven, yıllar önce alkollüyken bir mekan çıkışında sıradan bir vatandaşa yaşın kaç senin repliği hafızlara kazındı.

NE DEDİN SEN POLEMİĞİ

Yıllar önce Ataizi'nin programına konuk olan Sevda Demirel "Şimdi aşk şarkısı söyleyeceğim. Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur." deyince Hande Ataizi de "Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda?" cevabını verdi. Bunun üzerine sinirlenen şarkıcı ne dedin sen çıkışıyla Ataizi'ne tokatı patlattı.

SALI- DAVUT GÜLOĞLU

15 Temmuz darbesinden sonra Yenikapı buluşmasında yer almayacağını açıklayan Sıla'ya Davut Güloğlu ağzına geleni saymıştı. İyice alevlenen tartışma mahkemede son buldu.