Loto'dan 8 milyon TL kazanan İngiliz kadının inanılmaz değişimi

Jane Par, 2003 yılında henüz 17 yaşındayken şans oyunundan kazandığı 1 milyon sterlin değerindeki ödülle İngiltere'de en genç loto milyoneri oldu. O günden bu yana kazandığı parayı lüks otomobil, tatil, estetik ameliyat gibi şeylere harcayan Park, sosyal medyada gündemden hiç düşmedi.

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018

Jane Park 17 yaşındayken bir şans oyunundan tam tamına 1 milyon sterlinlik büyük ödülü kazanıyor. Kazandığı paranın bir kısmıyla estetik ameliyatı olan genç kadın, bambaşka birine dönüyor. İşte Jane Park'ın İngiltere'nin en genç loto milyoneri olma hikayesi.

1 milyon sterlin kazanan genç kadın yaptırdığı göğüs ameliyatıyla gündeme geldi. Genç kadın 4 bin 500 sterlin ödeyerek estetik ameliyat olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Genç milyoner, kazandığı ikramiyenin neredeyse tamamını estetik ameliyatlara ve alışverişe harcadığını ifade ediyor. Park, göğüs estetiğinden önce de 50 bin sterlinlik Brezilya kalçası ameliyatı yaptırmıştı.

Jane Park dışarıdan her ne kadar çok şanslı görünse de kendisi aynı fikirde değil. Bir milyoner olmanın oldukça stresli olduğunu belirten Park, ödülü kazandıktan sonra hayatıyla ilgili şunları söylemişti: “Maddi şeylerim var ama bundan başka hayatım anlamsız. Hayattaki amacım ne?"