Loris Karius Kaçamak Aşkıyla Görüntülendi

Alman oyuncu Sophia Thomalla ile ilişkisi olduğu bilinen Beşiktaş'ın eski kalecisi Loris Karius, Mikonos'ta kimliği bilinmeyen bir kadınla görüntülendi.

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2021

Alman kaleci Loris Karius ile oyuncu Sophia Thomalla'nın aşk yaşadığı biliniyordu. Ancak çiftten Karius, geçtiğimiz gün Yunanistan'a bağlı Mikonos adası açıklarında tekne turunda kimliği bilinmeyen bir güzelle objektiflere takıldı.

Samimi halleriyle dikkat çeken ikilinin görüntüleri sosyal medyada çok konuşuldu. Çekilen bu fotoğraflar, 27 yaşındaki kalecinin sevgilisi Sophia Thomalla'yı aldattığı şeklinde yorumlandı.

"ÖZÜR DİLERİM"

Bu karelerin basına yansımasının ardından Loris Karius'tan açıklama gecikmedi. Karius, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, "Dün tatilimde başka bir kadınla olduğum fotoğraflar basına sızdı. Sophia ile uzun süredir ayrı olduğumuz doğru ve şimdi de darmadağın olduğu için üzgünüm. Bunun için özür dilerim" ifadelerini kullandı.

Ancak 31 yaşındaki oyuncu, eski aşkı Loris Karius'un aksine konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeye devam eden ikilinin, birlikte çekildikleri fotoğrafları da silmediği görüldü.