Liderlerden milyon dolarlık reklama bedel Netflix paylaşımları

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak için sosyal medyada yapılan yorumlara çok sert tepki gösterdi ve “Niçin YouTube, Twitter, Netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz?" dedi. Ardından Akşener, Kılıçdaroğlu ve Buldan'dan Netflix paylaşımları geldi.

Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2020

Medyafaresi.com Özel Haber - Anıl Orman

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak için sosyal medyada yapılan yorumlara çok sert tepki gösterdi, sosyal medya platformlarının kontrol altına alınması gerektiğini vurgulayarak, şunları söyledi: “Niçin YouTube, Twitter, Netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? Bu ahlaksızlıkları ortadan kaldırmak için. Bunlar ahlak sahibi değil.”

İşte o video...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın YouTube, Twitter, Netflix gibi sosyal medya platformlarının kontrol altına alınmasına ilişkin açıklamalarına tepki gösterdi. Akşener, ''Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim'' dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, Akşener'in 'Dark' dizisine ilişkin yaptığı paylaşımı hesabında alıntılayarak, "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir:)" diye yazdı.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'ın sosyal medya kapatma planıyla ilgili yaptığı paylaşımlara yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımını alıntılayan Buldan, "Biz de La Casa De Papel'in son sezonunu bekliyorduk" dedi.