Libidosu Tavan Yapan 66 Yaşındaki Amca 151 Çocuk Sahibi Oldu

Zimbabwe'de yaşayan 66 yaşındaki Misheck Nyandoro, yaşlanan eşleriyle sık sık cinsel ilişki yaşayamadığı için daha genç kadınlarla evlenmeye devam edince toplam 151 çocuğu olmuş.

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2021

Zimbabwe'de yaşayan Misheck Nyandoro, yaşlı olan eşleri çok sık seks yapmak istemediği için daha genç kadınlarla evlenmeye devam etmesi gerektiğini söylemiş.

66 yaşındaki adamın yavaşlama gibi bir planı yokmuş ve 17. karısıyla evlenmeye hazırlandığını açıklamış. Zimbabwe haber kuruluşu The Herald, Nyandoro'nun her gece karısından en az dördünü 'tatmin etmesine' olanak tanıyan bir program tasarladığını söylüyor. 'Program yaptım ve sırayla yatak odalarına gidiyorum. Daha sonra karımı tatmin edip bir sonraki odaya geçiyorum. Bu benim işim. Başka işim yok. Yatak odasındaki davranışımı her eşimin yaşına göre değiştiriyorum. Büyüklerle yaptığım gibi gençlere de aynı şekilde davranmıyorum.'

Nyandoro tüm eşlerinin hayatlarından son derece mutlu olduğunu ancak libidosunun daha yüksek olması nedeniyle gelecekte daha genç kadınlarla evlenmeyi planladığını söylüyor.

Kendisi 100 eşi ve 1000 çocuğu olmasını umuyormuş. Emekli savaş gazisi, tam zamanlı işinin 'eşlerini tatmin etmek' olduğu için 'çalışmadığını' söylüyor. 'Burada yaptığım şey projemi tamamlamak. 1983'te başlattığım ve ölüm beni alıp götürene kadar durmayı düşünmediğim bir çok eşlilik projesi' açıklamasını yapmış.

Kendisi 150'den fazla çocuğa sahip olmanın yükünü hissetmediğini iddia etmiş ve dev ailesinden faydalandığını açıklamış.

Misheck Nyandoro, 'Çocuklarım beni şımartıyor. Onlardan ve üvey oğullarımdan sürekli olarak hediyeler ve para alıyorum. Eşlerimin her biri benim için her gün yemek yapıyor ama kural şu ki, sadece lezzetli yemekler yiyorum, standartların altında olduğunu hissettiğim her şey atılıyor. Kuralları biliyorlar. Yiyeceklerini geri gönderdiğimde sinirlenmemeye söz verdiler. Geri gönderilen her şey onların gelişmesine yardımcı olacak bir ders olmalı.' açıklamasını yapmış.