Lezzet Düşkünleri Gizem kimdir, kaç yaşında?

TV8 ekranlarında yeni başlayan yarışma ''Lezzet Düşkünleri'' şimdiden ilgi odağı oldu. Lezzet Düşkünleri Gizen Özcan kimdir? Sorusunun yanıtı da merak edilerek gündemde sıkça araştırılıyor. İşte Gizem Özcan hakkında bilinmeyenler...

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2020

Ünlü şef Gabriel Sponza'nın sunduğu Lezzet Düşkünleri hafta içi her gün 15:45'te TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Yemek yarışmalarını keyifle takip edenler Lezzet Düşkünleri formatını internetten sıkça sorgularken yarışmacılarının hayatlarını da araştırmaya başladı.

SELEN ÖZCAN/GİZEM ÖZCAN KİMDİR?

Aslen Kayserili olan 22 yaşındaki Selen Özcani hukuk öğrencisi. Yemek yapmayı babaannelerinde öğrenen Özcan'ın partneri ve kardeşi Gizem Özcan da hukuk öğrencisi. Tatlılar konusunda oldukça iddialı olan ikili aynı evde yaşıyorlar ve genel olarak iyi anlaşıyor.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ YARIŞMA FORMATI NASIL?

TV8'in yepyeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri, Gabriel Sponza'nın sunumuyla ekranlara geliyor. İki takıma ayrılan 5 yarışmacı ve partnerlerinin birlikte yarıştığı yarışmada, her gün 7 saatini aynaların arkasına gizlenmiş kameraların altındaki bu evde geçirecek. İşte Lezzet Düşkünleri evinin birbirinden yetenekli yarışmacıları...

Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelecek olan ve seyircinin de oyları ile söz hakkı sahibi olacağı Lezzet Düşkünleri evinde, 2'li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okuayarak tüm hünerlerini sergileyecek ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek ve haftanın ödülünü kazanmak için yarışacaklar.