Leyla ile Mecnun Yıllar Sonra Bir Arada! Setten İlk Görüntüler Geliyor

Leyla il Mecnun dizisinin yeniden çekilmeye başlaması ile dizinin başrol oyuncuları da ilk buluşmadan keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı. Ali Atay'ın paylaşımı ise olay oldu.

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2021

TRT 1'de 2011-2013 yılları arasında yayınlanan absürt komedi türündeki 'Leyla ile Mecnun', sekiz yıl önce sona ermesine rağmen Türkiye'de en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin takipçileri, yeni bölümleri dört gözle beklemeye başladı.

YILLAR SONRA BİR ARADA
Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Osman Sonant'ın paylaştığı dizinin yeniden çekileceği ve Exxen'de yayınlanacağı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı.

Afiş çekimi için bir araya gelen ekip, dün dizinin yönetmeni Onur Ünlü ve senarist Burak Aksak'la birlikte toplantı yaptı. Oyuncular ve ünlü yonetmen, ilk toplantıdan fotoğrafları Instagram'dan paylaştı.

"YENİ LEYLA" NOTUYLA DUYURDU
Öte yandan dizide Leyla'yı kimin oynayacağı da Ünlü'nün paylaşımıyla açığa çıktı. Başarılı yönetmen, yeni Leyla'nın son olarak 'Masumiyet' dizisinde rol alan genç oyuncu Deniz Işın olduğunu duyurdu.