Lady Gaga MET Gala için günlerdir bacaklarını traş etmediğini söyledi

Lady Gaga, yarın akşam düzenlencek MET Gala'da sunuculuk yapacak. Geçtiğimiz gün özel jetle New York'a giden ve jeti içinde fotoğraf çektiren Gaga, verdiği bir demeçte günlerdir bacaklarını traş etmediğini söyledi...

Eklenme Tarihi: 06 Mayıs 2019

Her yıl Metropolitan Museum of Art’ın, Costume Institute (Metropolitan Sanat Müzesi’nin Kostüm Enstitüsü) yararına düzenlenen MET Gala’ya sayılı saatler kala detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Lady Gaga kostüm sergisinin açılış gecesinin sunuculuğunu üstlendi. Gaga, hafta sonu özel bir jetle New York’a geldi. Jetin içinde fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen ünlü şarkıcı, MET Gala'yı Amerikan Vogue dergisinin şef editörü Anna Wintour, şarkıcı Harry Styles, tenisçi Serena Williams ve Gucci'nin yaratıcı direktörü Alessandro Michele ile birlikte sunacak.

Her ünlü gibi Lady Gaga’da gece için hummalı bir hazırlık içinde. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte, gecede giyeceği kıyafet nedeniyle altı gündür bacaklarını traş etmediğini söyledi. Şu an kıyafeti en çok merak edilen isimlerden biri hiç kuşkusuz Laga oldu.

Gaga, dün akşam da Vogue dergisinin baş editörü Anna Wintour ile akşam yemeği yedi. Yemeğe giderken tavus kuşunu andıran kıyafeti, ikonik platform çizmeleri ve Jacquemus mini çantasıyla dikkat çekti.