La Casa De Papel'in Türk Versiyonu La Hay De Maske Gündemi Salladı

Netfliz'in en ünlü dizilerinden olan La Casa De Papel'in Türk versiyonu için kollar sıvandı. Sosyal medyada "La Hay De Maske" ismiyle sete çıkan diziye kahkaha dolu yorumlar gecikmedi.

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2021

Ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel'den uyarlanan komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimlerine başlandı. Haberin sosyal medyada duyulmasının ardından kullanıcılardan alternatif isim önerileri ve eleştiriler geldi. Detaylara beraber bakalım.

Beyazperde'nin haberine göre, dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel'in komediye uyarlanmış Türkiye versiyonu olan filmin çekimleri Ankara Kızılcahamam çevresinde gerçekleştiriliyor. Bir soygun filmi olan La Hay De Maske'deki karakterlere Türkiye'den şehirler adını veriyor.

Bakanlıktan alınan özel izinle birlikte La Hay De Maske'nin çekimlerine başlandı. Filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Ekin Ataizi, Yakup Akar ve Latif Doğan yer alacak. Filmdeki karakterler adını, İzmir, İstanbul, Sivas, Yozgat gibi şehirlerden alacaklar.

Haberin ardından sosyal medya kullanıcılarından tepkiler gecikmedi. Bazı yorumlar ise şöyle 👇