Kuzgun dizisine iki yeni isim daha!

Geçtiğimiz sezon Star TV'de yayınlanmaya başlayan, etkileyici senaryosu ile dikkatleri üstüne çeken, Ay Yapım imzalı Kuzgun dizisinin yeni sezon kadrosuna sevilen oyuncu Onur Saylak'ın ardından Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal da katıldı...

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2019

Star'ın sevilen dizisi Kuzgun'un yeni sezonda kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı. Dizinin yeni oyuncularından biri, rol aldığı dizilerle genç kuşağın dikkat çeken oyuncularından olan Nilperi Şahinkaya. Genç oyuncu, dizide Güneş karakterine hayat verecek.

Dizinin diğer yeni ismi ise usta oyuncu Tülay Günal. Günal’ın hayat vereceği Neşe karakteri de hikayede önemli rol oynayacak.

NTV'nin haberine göre, dizinin merakla beklenen yeni sezonunda oyuncu kadrosuna, canlandırdığı karakterleri güçlü oyunculuğuyla fenomene dönüştüren usta oyuncu Onur Saylak katıldı. Saylak, hikayenin kilit karakterlerinden Ferman’a hayat verecek. Oynadığı projelerle övgü dolu yorumlar alan oyuncu, ‘Kuzgun’daki rolüyle de adından çokça söz ettirecek.

Kuzgun (Barış Arduç) ile Dila (Burcu Biricik) arasındaki nefesleri kesen yüzleşmede Dila’nın kendini vurmasıyla sezon arası veren dizinin yeni sezonunda ikili arasında neler yaşanacağı merakla beklenirken, Saylak’ın canlandırdığı Ferman ile kartlar yeniden dağıtılacak.
Eylül ayında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Kuzgun, kadroya dahil olan dikkat çekici ve başarılı oyuncularıyla sezona iddialı girecek.

İşte ilk sezonda diziye katılan isimler ve karakterler