Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Macera Eksik Olmuyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 54. bölümü heyecan dolu anlara sebep oldu.

Eklenme Tarihi: 07 Mart 2021

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın dün akşam yayınlanan bölümü heyecan dolu anlara sahne oldu. Ivanka yüzünden gençler, Rus mafyası tarafından kaçırıldı. Kuzey, kızlarını kurtarmak için harekete geçerken, Sefer ve Nahide'nin de elmas yüzünden başı dertteydi. Heyecan dolu bölümde herkes elmasın peşine düştü.

Olaylar içinden çıkılmaz bir hale gelmeye başlarken, finalde rehin alınan Kuzey, Yıldız ve diğerlerine sürpriz bir yardım geldi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, ABC1’de yüzde 3.31 rating ve yüzde 6.77 izlenme payı, AB’de yüzde 2.08 rating ve 4.49 izlenme payı, Total’de 5.28 rating ve yüzde 10.87 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte #ElmasınPeşinde etiketi ise Twitter Türkiye'de uzun süre gündemde yer aldı.

SEFER VE NAHİDE'NİN ZOR ANLARI

Sefer'i Ivanka ile beraber yakalayan Nahide'nin öfkesi çok büyük oldu. Sefer, Nahide'nin elinden kurtulamadı. Asıl büyük sorun ise peşlerine düşen mafya oldu. Sefer ve Nahide, mafyadan kaçmaya çalışırken, saatin peşindeki bir başka isim olan Kartal'ın eline düştü. Nahide'yi rehin alan Kartal, Sefer'i saat ve karısı arasında bir seçim yapmak zorunda bıraktı.