Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın güzel oyuncusu Aslıhan Güner sesiyle mest etti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu Aslıhan Güner güzel sesiyle hayran bıraktı. Güner söylediği Karadeniz şarkısı ile takipçileirndne tam not aldı.

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2019

Show TV ekranlarının yeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Aslıhan Güner, yeteneği ile kendine hayran bıraktı.

KARADENİZ ŞARKISI SÖYLEDİ

Dizide güzelliği ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Güner, Karadeniz şarkısı söyledi. Güzel oyuncu sesiyle hayranlarının bir kez daha gönlünü fethetti. Güzel oyuncunun paylaşım rekoru kıran videosuna ise beğeni yağdı.

İşte o video...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK'IN KONUSU

Dizide otuzlu yaşların ortasında alımlı, inatçı, tuttuğunu koparan bir kadını canlandıran Aslıhan Güner, başrolü başarılı oyuncu İsmail Demirci ile paylaşıyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler'in oturduğu dizide Kuzey ve Yıldız'ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturuyor. Yayınlandıktan sonra oldukça beğenilen dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.