Kuruluş Osman'a Yıldız Çağrı Atiksoy Damga Vurdu

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 46. son bölümüyle ekrana geldi. Yıldız Çağrı Atiksoy'un canlandırdığı Malhun Hatun karakteri son bölüme damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2021

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 46. son bölümüyle ekrana geldi. Yıldız Çağrı Atiksoy'un canlandırdığı Malhun Hatun karakteri son bölüme damga vurdu. Kuruluş Osman'ın 46. son bölümünde Nikola'nın oyunuyla ölümle burun buruna gelen Osman Bey'i Malhun Hatun'un kurtarması dikkat çekti. Kuruluş Osman'ın 47. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Osman Bey, Maltun Hatun'a övgüler diziyor. Osman Bey'in Maltun Hatun için "Tam bir bey kızı" sözleri dikkat çekiyor.

Kuruluş Osman dizisi 17 Şubat Çarşamba akşamı 46. son bölümüyle ATV’de ekrana geldi. Kuruluş Osman'ın 24 Şubat Çarşamba ekrana gelecek olan 47. yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanında, Osman Bey, Malhun Hatun'a "Umur bey seni iyi yetiştirmiş" sözleriyle iltifat ediyor. Maltun Hatun ise "Pişman olmayacaksın Osman Bey" yanıtını veriyor.

Peşinde olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey'i esir alan Targun; Kayı Obası'ndan kaçmayı başarır. Nikola'nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey'le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun'un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturur. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direnmektedir.