Kurtlar Vadisi Vatan filminin çekimleri başladı

Pana Film, Kurtlar Vadisi Vatan filminin çekimlerinin başladığını duyurdu.

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2017

Kurtlar Vadisi dizisi Türk televizyon tarihinin en uzun dizileri arasında. Farklı sezonlarda farklı kanallarda devam eden dizinin tek değişmeyeni Polat Alemdar karakteri. Dizi tarihince çok sayıda oyuncunun rol aldığı bu yapımda başrol Polat Alemdar'ın maceraları ise devam ediyor. Bu kez sinema ile izleyicisi ile buluşacak olan Vadi, hazırlıklarına da devam ediyor. ilk olarak 2003 yılında hayatımıza giren dizi yıllar boyunca sevenleri tarafından takip edildi. Kısa da olsa ekrana ara veren dizi şimdi yeni çalışmalarla geri dönüyor.

Kurtlar Vadisi ekibinin daha önce çekmiş olduğu Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio ve Kurtlar Vadisi Filistin olmak üzere üç filmi var. Şimdilerde ise dizi ekibi yeni sinema projesi Kurtlar Vadisi Vatan üzerinde çalışıyor. Kurtlar Vadisi’nin fenomen karakteri Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi Vatan” sinema filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Pana Film'den yapılan açıklamaya göre ise çekimlere başlandı. Yapım şirketi Kurtlar Vadisi Vatan için muhteşem kadrosu, senaryosu, kurgusu ve müzikleri ile yine fark yaratacak iddiasında.

İlk olarak Kurtlar Vadisi Darbe sinema filmi ekranlara gelecek söylentilerinden sonra Pana Film yayın akışını tamamen değiştirdi. Ödüllü yönetmen Serdar Akar, ön hazırlığını da kendisinin yaptığı filmi çekmek için yönetmen koltuğunda oturduğu TRT 1'in "Payitaht Abdülhamit" dizisinin çekimlerine 5 haftalığına ara verdi.