Kuaförüm Sensin Burcu Kulaat (Cloud) kimdir? Instagram hesabı

Kuaförüm Sensin'in yeni haftasında yarışacak kuaför Burcu Kulaat (Cloud) oldu. Güzelliği ile dikkat çeken yarışmacı hakkında daha şimdiden araştırmalar başladı. Peki Burcu Kulaat (Cloud) Taşpınar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı nedir?

Eklenme Tarihi: 06 Ekim 2019

Hafta içi yayınlandığı her bölümle büyük heyecanla izlenen Kuaförüm Sensin'de beş günlük maraton sona erdi. Mete Şimşek ve Arzu Gökduman'ın elendiği yarışmada 10 bin lira Bilal Ağın ve Buse Şimşek'e gitti.

Finalin ardından 7 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni haftada kimin yarışacağı konusunda bilgi paylaşıldı. Ateş Faruk Yılmaz ile bilrikte kuaför olarak boy gösterecek Burcu Kulaat (Cloud) ilk andan itibaren dikkat çekti.

Kuaförüm Sensin'in yeni kuaförü Burcu Kulaat (Cloud), yeni hafta fragmanı yayınlanmasıyla birlikte çok sayıda kişi tarafından araştırıldı. Kendisi Gaziosmanpaşa'da bir güzellik merkezi işletmektedir.

Burcu Kulaat (Cloud) oldukça aktif bir Instagram kullanıcısıdır. Özel ve işi için kullandığı ayrı iki hesabı vardır. Kendisine @burcumguzelliksalonu adresinden ulaşabilirsiniz. (Gazete Damga)