Kraliçe II. Elizabeth'in Korkusundan Etek Boylarını Uzattı

Daha önce mini etekleriyle sık sık gündem olan Kate Middleton, son zamanlarda uzun etekleri hakkında "2. Elizabeth'in korkusu" yorumları yapıldı.

Eklenme Tarihi: 08 Mayıs 2021

KİTAP YAYINLANDI
Bunun son örneklerinden biri de bugün gözler önüne serildi. Birleşik Krallık tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile evli olan 39 yaşındaki üç çocuk annesi Kate Middleton, bugün Londra'da bulunan Kraliyet Londra Hastanesi'ni ve National Portrait Gallery'yi ziyaret etti. Kendisi de amatör bir fotoğrafçı olan Middleton, bu ziyareti Hold Still adlı fotoğraf kitabının yayınlanması nedeniyle yaptı.

ORTAK ÇALIŞMA
Kitap, Kate Middleton ile Londra'daki National Portrait Gallery'nin ortak çalışmasının bir ürünü. Bu ortak çalışmada, İngiliz halkına, koronavirüs pandemisi sırasında yaşadıklarını fotoğraf karelerine yansıtmaları çağrısı yapıldı. Projeye katılan 31 bin fotoğraf arasından yapılan seçim sonucunda da 31 bin fotoğrafın yer aldığı bir sanal sergi açıldı. Son olarak da bu sergide yer alan fotoğraflar bir kitapta bir araya getirildi. İşte o kitap bugün yayınlandı.

Kate Middleton da kitabın yayınlanması şerefine bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaret için daha önce giydiği uzun ve kırmızı bir palto tercih etti. Mantonun içine de ten rengi bir elbise giydi. Cambridge Düşesi unvanını taşıyan Middleton'ın son yıllarda benimsediği giyim tarzını değiştirmemesi de gözlerden kaçmadı.

FARKLI TERCİHLER
Kraliyet ailesine gelin gittikten sonra giyim tarzını değiştiren Kate Middleton, evliliğinin ilk dönemlerinde şimdikinden daha farklı bir tarz benimsemişti. Özellikle de etek boyları konusunda günümüzde olduğundan farklı tercihler yapıyordu. Hamileliği sırasında bile mini eteklerinden vazgeçmiyordu Middleton.