Kore dizisi sevenlere müjde! Park Shin Hye ve Hyun Bin aynı projede olacak

K-dramaların vazgeçilmez iki ismi Park Shin Hye ve Hyun Bin yepyeni bir projede bir araya geliyor.

Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2018

Hyun Bin ve Park Shin Hye ikilisini karşılıklı izleyecek olma fikri, bizim kadar sizi de heyecanlandırmış olsa gerek...

Kendisini en son "Secret Garden" ve "Hyde, Jekyll, Me" dizilerinde izleme şansı bulduğumuz, yeteneğin vücut bulmuş hali Hyun Bin Memories of the Alhambra'da yine zengin ve güçlü bir iş adamı olarak karşımıza çıkacak.

Arkadaşlarının ihaneti ile duygusal bir çıkmazın içine giren Yoo Jin Woo karakterini canlandıracak olan Hyun Bin, gönül tellerimizi titreteceğe benziyor.

Hyun Bin'i izleyip de ona hayran olmamak mümkün değil ne de olsa...

İspanya'ya yaptığı bir gezi sırasında yolu Park Shin Hye'nin hayat verdiği Jung Hee Joo ile kesişen Yoo Jin Woo, kendini büyük bir aşkın içinde bulacak.

Dizide İspanya'da bir hostel işleten Jung Hee Joo karakterini canlandıracak olan Park Shin Hye, herkese güvenini kaybeden Yoo Jin Woo'nun buzlarını kırmaya çalışacak.

Park Shin Hye, son olarak Türkiye'ye de "Kalp Atışı" adıyla uyarlanan "Doctos" dizisinde Yoo Hye Jung rolüyle yer almıştı.

Bu ikilinin oyunculuk konusundaki başarıları malum, yani ortaya çok başarılı bir iş çıkacağı konusunda hiç şüphemiz yok. Üstelik her ikisi de daha önceki dizilerinin soundtracklerinde yer almış ve seslerinin güzelliğini herkese göstermişlerdi. Park Shin Hye ve Hyun Bin'in seslendirdiği bir şarkı duysak, hayır demezdik doğrusu...