Konuşanlar'a Hülya Avşar Damga Vurdu

Hülya Avşar yeni dizisi Masumiyet'in yanı sıra Exxen'deki Konuşanlar programındaki açıklamalarıyla da adından söz ettirdi.

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2021

Uzun bir sürenin ardından yeni bir dizi projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Hülya Avşar'ın dizi Masumiyet'in ilk tanıtım videosu çıktı. Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır ile beraber rol alan Avşar kızı, son zamanlarda Masumiyet diziyle adından söz ettiriyordu ki Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programına katıldı.

Eskiden YouTube'da yayımlanan fakat Acun Ilıcalı'nın teklifiyle Exxen'e geçen Hasan Can Kaya'nın programında Avşar'ın açıklamaları dikkat çekti. Kaya, Avşar kızına en güzel yaşını sordu.18-19 yaşından sonra hayatım, inanılmaz bir çalışma içerisinde geçti. Dolayısıyla elde ettiğim şeylerin farkına şimdi şimdi varıyorum.''

Hiçbir zaman şöhret olduğumu kendimde yaşayamadım. Hani vardır ya, şöyle hava atarlar, 'Kulise gelmeden önce şunu, bunu istiyorum' diye. Çok istiyorum bunu yapmak.''

Öte yandan Masumiyet dizi ile izleyici karşısına çıkacak olan Hülya Avşar, çekimlerin sporunu aksatmayacak şekilde günlük 8 saat çalışma şartı koyduğu konuşulmuştu.
Hatta Avşar'ın sporu için sete birkaç spor aleti istediği de konuşulanlar arasındaydı.Her zaman spora ilgisiyle bilinen Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde de spor yaptığı anları sosyal medya hesabından yayımlamıştı.