Kocasıyla sevgilisini birbiriyle tanıştırdı ikisine de bu benim kardeşim dedi

Kocasını sevgilisinin ailesine kardeşim diye tanıştıran kadının foyası Esra Erol’da ortaya çıktı.Böyle sahtekarlık görülmedi. Akıllara durgunluk veren yalan zinciri Esra Erol’da ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2019

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Programa katılan Şenol- Fatma Demiröz çifti, oğullar Hamit’ten 1 yıldır haber alamadıklarını ve kendini doktor olarak tanıtan adının ise Nehir Taşkın olduğunu söyleyen, oğullarından yaşça büyük bu kadın tarafından kandırılarak alıkonulduğunu iddia etti.

Tüm düğüm Esra Erol’da programında çözüldü
Yayına gelen ihbarlarda Nehir Taşkın olarak bilinen bu kadının gerçek isminin Aynur Yılmaz olduğu ortaya çıktı. İşte hikaye tam bu noktada başladı.

Geçtiğimiz yıla kadar Nuh Topsakal isimli şahısla evli olduğu öğrenilen Aynur yılmaz’ın yaptıkları herkesi şaşkına çevirdi. Ekranda Nuh Topsakal’ın fotoğrafını gören Fatma-Şenol Demiröz çifti Aynur hanımın eşi Nuh bey ile tanıştıklarını fakat Nuh Topsakal’ı, Aynur’un erkek kardeşleri olarak bildiklerini ifade etti.

Hamit Demiröz – Aynur Yılmaz canlı yayına geldi
Aynur Hanım, Nuh Topsakal isimli şahsın ilk önce arkadaşı olduğunu söyledi. Fakat gerçekler ortaya çıkınca daha fazla saklayamayarak eski eşi olduğunu itiraf etti. İşin garip tarafı sevgilisi Hamit Demiröz’de eski eş Nuh Topsakal’ı tanıyor fakat Aynur hanımın akrabası olarak biliyordu.
Kocası ve sevgilisiyle 8 ay aynı evde yaşadı
Kocası Nuh Topsakal’a sevgilisi hamit’i akrabam diye tanıştıran Aynur hanım, Sevgilisi Hamit’i de o dönem eşine bir yakını olarak tanıştırmıştı. Uzun süre aynı evde yaşayan üçlünün yaşadıkları akıllara durgunluk verdi. Fakat gerçekler bununla sınırlı kalmadı.