Kocanı öldürürüm, kızına tecavüz ederim dedi, dayağı yedi

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde evli ve bir çocuk annesi kadın, kendisini arayıp ilişkiye girmesi için telefonla tehdit adamı evine çağırdı. Kocasıyla bir olup adama meydan dayağı attı. Olay yerine gelen sağlık personeli, baygın haldeki adamı sedyeyle ambulansa taşıdı.

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2020

Edinilen bilgilere göre olay Koru mahallesinde dün saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Evli ve bir çocuğu bulunan Hatice Y., kendisini telefonlara arayarak ilişki teklifinde bulunduğunu iddia ettiği 45 yaşındaki Kadir Ö'yü eşinin evde olduğu saatte evine çağırdı. Motosikletiyle Hatice Y.nin evine giden Kadir Ö., iddiaya göre eve girer girmez Hatice Y’ye saldırdı. Evde bekleyen Hatice Y’nin eşi Veysel Y, eline geçirdiği sopayla Kadir Ö'ye saldırdı. Hatice Y’nin eşine yardım etmesiyle Kadir Ö. hastanelik oldu.

Veysel Y, eşiyle birlikte Kadir Ö'yü dövdükten sonra polisi arayarak durumu anlattı. Olay yerine gelen polis ekipleri yerde baygın yatan Kadir Ö'yü görünce ambulansı arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Kadir Ö'yü baygın halde sedye ile evden çıkardı. Gazipaşa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kadir Ö'nün sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.

"KOCANI ÖLDÜRÜR KIZINA TECAVÜZ EDERİM"

Olay anını anlatan Veysel Y., Kadir Ö.'nün eve girer girmez eşine saldırdığını belirterek "Önceden tehditler olmuş, evime kadar gelmiş benimle düzgün konuşacaksın demiş. Ben yokken evimi takip etmiş. Çarşıya gitmiştim, eve döndüğümde o da eve gelip eşime saldırdı. O arada ben de sopayla kendisine saldırdım. Eşim de yardım etti, kavga ettik. Benim evde olduğumu bilmiyordu. Telefonda eşimi tehdit etti. Eşime kendisiyle birlikte olmaması halinde beni öldüreceğini ve 13 yaşındaki kızıma tecavüz edeceğini söylemiş. Telefonunu inceledim, başka kızlarla da mesajlaşmaları var" dedi.

"SENİ SEVİYORUM, 'SEN DE SENİ SEVİYORUM' DEMEZSEN ZORLA OLUR"

Hatice Y. da, "Beni sürekli tehdit ediyordu. Bu durumu eşime söylemiştim. Seni seviyorum, 'sen de seni seviyorum demezsen zorla olur' diyordu. Eşinden ayrıl beraber olalım diyordu. Mesaj attı bana 'eve geleceğim' diye. Ben de eşim evde olacağı için 'gel' dedim. Geldi. Eşim eve gelince saldırdı. Birlikte yaptık. Eşimle beraber dövdük" diye konuştu.