Kulüp Dizisi Yeni bir Star Yarattı

Netflix'in yeni yerli dizisi "Kulüp" yayınlandı. Dizi ve dizide Salih Bademci'nin canlandırdığı rol sosyal medyada gündem oldu. Bu yıl İlk ve Son, Yalancı ve Kulüp dizilerinde rol alan oyuncu Salih Bademci, başarılı performanslarıyla hayranlarından tam not aldı.

Eklenme Tarihi: 09 Kasım 2021

Dijital yayın platformu Netflix’in, yeni yerli dizisi "Kulüp" izleyicilerle buluştu. 1950'li yılların Türkiye’sini mercek altına alan "Kulüp" dizisinin oyuncu kadrosunda, son olarak "Evlilik Hakkında Her Şey" ile izleyici karşısına çıkan Gökçe Bahadır'ın yanı sıra Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kalebek gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini "Masum"da imzası bulunan Seren Yüce ile "İstanbullu Gelin" gibi yapımlarda imzası bulunan Zeynep Günay Tan üstleniyor.

Dizi, yayınlanmasının ardından sosyal medyada yapılan yorumlarla gündeme geldi. BluTv'de yayınlanan İlk ve Son dizisinde Özge Özpirincçi ile başrolü paylaşan Salih Bademci, Show TV'de yayınlanan Yalancı dizisinde de Burçin Terzioğlu ile partner oldu. Her iki yapımdaki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu, son olarak Netflix'te yayınlanan Kulüp dizisindeki Selim Songür rolüyle sevenlerinden tam not aldı.

Peş peşe başarılı yapımlarda rol alan ve her projede farklı bir karaktere hayat veren Salih Bademci Kulüp dizisinde başrolü paylaşıyor. 1950'li yılların Türkiye'sini mercek altına alan dizide Selim Songür karakterine hayat veren Salih Bademci için "Bu yılın yıldızı Salih Bademci" yorumları yapılmaya devam ediyor.