Kıvanç Tatlıtuğ'un Dizisi Bir Denizaltı Hikayesinin Çekimleri Başladı

Son dönemin üretken yapım şirketi OGM Pictures’ın önderliğinde çekilen Netflix yerli dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nin çekimleri başladı

Eklenme Tarihi: 08 Şubat 2021

Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin yönetmen koltuğunda, Gişe Memuru, Kelebekler ve Sarmaşık filmlerinin ödüllü yönetmeni Tolga Karaçelik’in oturduğu dizi için ekip geçtiğimiz günlerde İzmir Foça’da sete girdi. Yapım şirketi tarafından, başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin yer aldığı bir görsel yayınlandı ve çekimlerin devam ettiği belirtildi. Şimdilik, pandemi nedeniyle bir engel bulunmuyor.

Bir Denizaltı Hikayesi'nin senaryo ekibine Jason George önderlik ediyor. Ekibin diğer üyeleri arasında ise Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı bulunuyor. Yıl içerisinde izleme şansı bulacağımızı düşündüğümüz dizi, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu ediliyor.

Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak için bilim ekibiyle birlikte bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltının da gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışır.

Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalıştığı bu süreçte başarılı olabilecek midir?"