Kıvanç Tatlıtuğ Sinem Kobal'la ilgili haberlere cevap verdi

Film çekimi için Kaş’a gidecek olan Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğuyla ilgili, “Gerçek hayatta kimseye değil, kendime meydan okuyorum” dedi ve ekledi: Filmde nasıl baba olacağıma siz izleyince karar verirsiniz.

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Ntv / Film çekimi için Kaş’a gidecek olan Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğuyla ilgili, “Gerçek hayatta kimseye değil, kendime meydan okuyorum” dedi ve ekledi: Filmde nasıl baba olacağıma siz izleyince karar verirsiniz

Son olarak Star TV'de yayınlanan Cesur ve Güzel'de Cesur karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, Mavi Jeans’in yeni Reklam filmi için Victoria Secret’s meleği Megan Williams’la kamera karşısına geçti. Oyunculuğuyla ilgili konuşan Tatlıtuğ, “Daha iyisini üretmek ve cesur olmak için kendime meydan okuyorum. Üretmem için bu duyguyu diri tutmak gerek. Gerçek hayatta ise kimseye meydan okumuyorum” dedi.

Çekimleri Kaş’ta yapılacak olan yeni sinema filmi hakkında şunları söyledi: “Filmde bir babayı oynuyorum. Plastik makyaj ya da yaşlandırma olmayacak. Nasıl baba olacağıma siz izleyince karar verirsiniz.”

33 yaşındaki oyuncu bu sezon dizide yer almayacağını belirtti.