Kısmetse Olur Gamze'nin Kardeşi Sümeyye Taşkın Bambaşka Biri Oldu

Kısmetse Olur yarışmacıları yetmiyormuş gibi bir de onların aileleri de magazinin malzemesi oluyorlar. Bugünkü konumuz, Gamze Taşkın'ın kız kardeşi Sümeyye Taşkın'ın yeni hali!

Eklenme Tarihi: 02 Ocak 2022

Üzerinden isterse 100 yıl geçsin, Kısmetse Olur ve yarışmacılarını konuşmaktan hiçbir zaman bıkmayacağız. Kaos, sahte aşklar, aşırı ucuz takma kirpikler ve stil ikonları... Bir gündüz kuşağı programından daha fazla ne bekleyebilirsiniz ki?

2. sezonda 'Allah düşmanımın başına vermesin' dedirtecek türden bir insan olan Gamze Taşkın vardı, hatırladınız mı? Her bölümde türlü türlü entrikayla büyük kaoslar yaratan Gamze, yarışmadan sonra soluğu İşte Benim Stilim'de almıştı. Televizyonda kalmak için gerçekten çabaladı, helal olsun!

Yalnızca Gamze değil, programa konuk olarak gelen kız kardeşi Sümeyye de ortalığı karıştırmıştı. Yarışmacılardan Didem ile büyük bir laf dalaşına giren Sümeyye, aklımıza 'Normalde benim onu parçalamam lazımdı' repliğiyle kazınmıştı.

Programa konuk olduğunda 20'li yaşların başında olan Sümeyye büyüdü ve şimdi haliyle önceki hali arasında gram benzerlik yok!